top of page

O NAS

"Nasza pasja jest naszą siłą"

Loty Widokowe Mielec to miejsce na lotniczej mapie Polski, które powstało z myślą o wszystkich, którzy chcieliby zakosztować lotniczej przygody, a jednocześnie chcieliby odkryć uroki naszego kraju z innej perspektywy.  

Wykonujemy loty widokowe z lotniska w Mielcu, w rejonie całego województwa podkarpackiego oraz małopolski i woj. świętokrzyskiego. 

 

Loty organizujemy dla osób indywidulanych oraz grup zorganizowanych.  

 

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo naszych pasażerów dlatego, działalność którą prowadzimy jest w pełni certyfikowana przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. 

 

Nasza załoga, zarówno ta z obsługi naziemnej, jak i piloci dołożą wszelkich starań aby na każdym z etapów lotu, wszyscy nasi pasażerowie czuli się komfortowo oraz doznali samych pozytywnych wrażeń. 

lotywidokowe_DW_lipiec23_LR (75 z 89).jpg
lotywidokowe_DW_lipiec23_LR (48 z 89).jpg
Certyfikat Przewoźnika Lotniczego

Loty Widokowe Mielec (formalnie GA SYSTEM Sp. z o.o.) jest w pełni certyfikowanym przewoźnikiem lotniczym, numer certyfikatu PL-073 wydany przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. 

Oznacza, to że w trakcie wykonywania operacji lotniczych stosujemy najwyższe standardy określone dla branży przewozów lotniczych. 

 

Bezpieczeństwo naszych pasażerów jest dla nas priorytetem, dlatego dokładamy wszelkich starań aby nasze załogi oraz wykorzystywane samoloty były zawsze w pełni gotowe do wykonania zaplanowanych operacji lotniczych. 

bottom of page